עקבו
פודקאסט מלחמות ה-AI

בלוג

מלחמות ה-AI הפודקאסט

הצטרפו לקהילה שלנו! הדרכות ותוכן בחינם!

פודקאסט מלחמות ה-AI | שי זמרחי | בינה מלאכותית מרצה | הרצאות

BLOG

מייקרוסופט משיקה כלי חדש לפיתוח והפעלת מודלי למידה עמוקה

המלחמה המתמשכת בין מייקרוסופט לגוגל בתחום הבינה המלאכותית ממשיכה להתפתח ולהתעמק. כעת, מייקרוסופט משיקה כלי חדש לפיתוח והפעלת מודלי למידה עמוקה ב-Azure.

הכלי החדש נקרא Azure Machine Learning Hardware Accelerated Models ומאפשר למפתחים לפתח ולהפעיל מודלי למידה עמוקה במהירות וביעילות גבוהה יותר מאשר בפתרונות אחרים. הכלי משתמש בטכנולוגיות חדשות כמו FPGA ו-ASIC כדי להאיץ את המחשבות ולהפוך את הפיתוח וההפעלה של מודלי למידה עמוקה לפעולה יותר חלקה ומהירה.

הכלי החדש של מייקרוסופט מציע גם תמיכה בפיתוח והפעלת מודלי למידה עמוקה בסביבת הענן של Azure, כך שמפתחי התוכנה יכולים להשתמש בכלי זה כדי לפתח ולהפעיל מודלי למידה עמוקה בצורה יעילה ומהירה יותר.

בנוסף לכלי החדש של מייקרוסופט, גם גוגל ממשיכה לפתח ולהשקיע בפתרונות לבינה מלאכותית. לאחרונה, גוגל השיקה את AutoML-Zero, כלי לפיתוח מודלי למידה עמוקה שמשתמש בטכניקות למידה עצמאית כדי לייצר מודלים למידה עמוקה בצורה אוטומטית ובמהירות גבוהה.

המלחמה המתמשכת בין מייקרוסופט לגוגל בתחום הבינה המלאכותית מעידה על החשיבות הגדולה של התחום ועל הצורך הגדול של החברות הגדולות להשקיע ולפתח פתרונות חדשים ומתקדמים. בסופו של דבר, המנצח במלחמה הזו יהיה המיומן והמהיר ביותר, והחברה שתצליח לפתח ולהשקיע בפתרונות המתקדמים ביותר תצליח להשתלט על השוק ולהיות המובילה בתחום.

הצטרפו לקהילה שלנו! הדרכות ותוכן בחינם!

מייקרוסופט משיקה כלי חדש לפיתוח והפעלת מודלי למידה עמוקה

מאמרים נוספים